© MEPA 2013

 

Sanicontrol

Płytki spłukujące
Produkty:
Płytki jak biżuteria zdobią Waszą wymarzoną łazienkę

Płyty czołowe prezentują konsekwentny design i formę.

Nowoczesne i klasyczne, nadają szlachetności, dokładnie takiej, jaką sobie Państwo życzycie w swojej łazience. Dzięki wyrafinowanym pomysłom, wysokiej jakości i dobrego surowca, są one atrakcją każdej łazienki.

Wszystkie walory w jednej spłuczce

Spłuczki Sanicontrol A31/B31/E31 oferują technikę na najwyższym poziomie. Perfekcyjnie przygotowane do montażu, są szybkie i łatwe w montażu. Wysokiej jakości komponenty mówią same za siebie. Znakiem rozpoznawczym spłuczek MEPA jest nie tylko przyjazny montaż , ale również ciche działanie.

Mepa ORBIT

Oprócz gotowych propozycji design w szkle lub stali nierdzewnej wymienne klawisze przycisków umożliwiają skomponowanie wielu dodatkowych rozwiązań kolorystycznych.

Bardzo harmonijnie wyglądają kombinacje szkła w czerni, bieli lub srebrze, ciekawie prezentuje się powierzchnia stali nierdzewnej. Zestawiając ze sobą różne kolory lub materiały można z pomocą płytek MEPAorbit kreować w pełni indywidualne koncepcje.

Zlicowane z płytkami
Częściowo zlicowane z płytkami
Przylegające do płytek
Mepa Orbit

Perfekcyjny wygląd gwarantuje przycisk obudowany płytkami. Takie rozwiązanie jest możliwe przy MEPAorbit i MEPAzero.

Mepa Orbit

Aby wprowadzić trochę elegancji można płytkę częściowo obudować, w taki sposób, że wychodzi ona 4 mm ponad powierzchnię ściany. Możliwe z płytkami MEPAorbit i MEPAzero

Mepa Orbit

Klasyczne rozwiązanie, gdzie płyta czołowa zamontowana jest w taki sposób, że przylega do ściany.